KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 13803063
nr 1380 3063
Sidenmålning
Japan, Fuji. Signerad. Motivet: 29x40, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:03:21
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr